cart
MKB Groothandel sinds 1928
clock
Koop per stuk of in bulk
perfume
Meer dan 15.000 artikelen direct leverbaar
truck
Gratis verzending vanaf €39 incl. BTW
Claresa Liquid Perfection 2-in-1 Concealer en Foundation 102 Warm Medium 18gr.
Op voorraad, voor 12:00 besteld vandaag verzonden
SKU
CL460
8,99 incl. btw
-
+
Claresa Liquid Perfection 2-in-1 Concealer en Foundation 102 Warm Medium 18gr. is een sterk geconcentreerde, intens dekkende en long-lasting vloeibare formule die perfect geschikt is als concealer en als foundation. De vloeibare foundation heeft een fluweelzachte matte finish, warme ondertoon en kan eenvoudig worden opgebouwd qua dekking. Meer Lezen

JanvanderLeek.nl zekerheden

  • Koop per stuk of in bulk voordeel
  • Meer dan 15.000 artikelen direct leverbaar
  • Gratis verzending vanaf €39 incl. BTW
  • Sparen voor een extra omzetbonus
  • Dé MKB groothandel sinds 1928
  • Thuiswinkel Zakelijk gecertificeerd thuiswinkel certificaat

Alternatieve producten

Claresa Liquid Perfection 2-in-1 Concealer en Foundation 102 Warm Medium 18gr. is een sterk geconcentreerde, intens dekkende en long-lasting vloeibare formule die perfect geschikt is als concealer en als foundation. De vloeibare foundation heeft een fluweelzachte matte finish, warme ondertoon en kan eenvoudig worden opgebouwd qua dekking. Een minimale hoeveelheid product zorgt voor een natuurlijke look en een geleidelijk toenemende hoeveelheid voor full coverage. De Liquid Perfection heeft een veganistische formule die vrij is van alcohol. De formule is verrijkt met hyaluronzuur om de huid te hydrateren, het verouderingsproces te vertragen en de huid te beschermen tegen externe factoren die de hydrolipidenbarrière schenden. De Liquid Perfection versmelt mooi met de huid en oogt natuurlijk. De 2-in-1 Concealer & Foundation zit in een prachtig glazen flesje met handig pompje en een inhoud van 18 gram. Dit kleine flesje is ook handig om mee te nemen onderweg en op reis.

schud goed voor gebruik. Breng aan op de rug van de hand om het op lichaamstemperatuur te laten komen, zodat deze perfect zal versmelten met de huid. Verdeel over het gezicht met een kwast en dep in de huid met een vochtige beautyblender of breng direct aan met een sponsje. Maakt stampende bewegingen voor een zo mooi mogelijk effect. Voeg eventueel extra product toe op plaatsen die extra dekking nodig hebben.



  • 2-in-1 concealer en foundation met warme ondertoon


  • Sterk geconcentreerde formule waardoor je maar een klein beetje nodig hebt


  • Intens dekkende en long-lasting resultaten


  • Opbouwbare dekking van naturel tot full coverage


  • Fluweelzachte matte finish


  • Verrijkt met hyaluronzuur


  • 100% vegan


  • Vrij van alcohol



Aqua, Dimethicon, Talk, Lauryl PEG-10 Tris(trimethylsiloxy)silylethyl Dimethicon, Fenyl Trimethicon, Trimethylsiloxysilicaat, Glycerine, Natriumchloride, Natriumhyaluronaat, Disteardimonium Hectoriet, Triethylcitraat, Aluminiumhydroxide, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Benzyl Glycol, Framboos Keton, Parfum [+/-] CI77 891, CI 77492, CI77491, CI 77499.
Kenmerken
Art.nr. CL460
EAN 5903819812756
Merk Claresa
Soort Foundation
Kleurcode 102 Warm Medium
Volume 18 GR
Alcoholvrij Ja
Productgroep Make-up

Janvanderleek Tips

Niet gevonden wat je zocht?

Laat het ons weten, of kijk even bij de veel gestelde vragen. We helpen je graag verder!

Veelgestelde vragen
Terug naar boven
De betrouwbare beauty groothandel sinds 1928. Veilig winkelen en thuiswinkel gecertificeerd.
Kies hieronder je land en geef aan of je een BTW nummer hebt.
Nederland
België
Zakelijk (excl BTW)
Consument (incl BTW)
Gelieve een keuze maken